Kraków
Prądnik Biały

Квартира на продажу
нр предложения: AP7-MS-14391
площадь
51.96 m2
цена
763 812,00 PLN
3 pokoje
цокольный этаж
14 700,00 PLN/m2

Описание

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 51,96 m² z prywatnym, dużym ogródkiem o powierzchni aż 160,87 m², położone w nowoczesnej i kameralnej inwestycji o podwyższonym standardzie.

Termin oddania: II–III kwartał 2026

To idealna propozycja dla rodzin oraz osób ceniących ciszę, prywatność i wygodę życia z szybkim dostępem do centrum miasta.

Rozkład pomieszczeń:

— przedpokój (ok. 8 m²),
— salon z aneksem kuchennym (12,8 m²),
— sypialnia I (13,6 m²),
— sypialnia II (12 m²),
— łazienka z WC (5,5 m²),
— prywatny ogródek (ok. 160 m²).

Standard i atuty inwestycji:

— stan deweloperski – możliwość aranżacji według własnych potrzeb,
— kameralna, niska zabudowa,
— duże przeszklenia zapewniające dobre doświetlenie wnętrz,
— nowoczesna architektura i wysoka jakość wykonania,
— ogródek idealny do wypoczynku, dla dzieci lub zwierząt,
— spokojne, uporządkowane osiedle.

Lokalizacja:

Doskonała komunikacja i rozwinięta infrastruktura:

— przystanek autobusowy tuż przy inwestycji,
— przystanek tramwajowy w odległości ok. 1 km,
— w pobliżu sklepy, drogerie, paczkomaty,
— szybki dojazd do centrum Krakowa,
— w niedalekiej odległości centra handlowe (Galeria Bronowice, IKEA, Makro),
— dostęp do szkół, przedszkoli oraz placówek medycznych.

Dlaczego warto: