Фото
Виртуальная презентация

Kraków
Dębniki

Квартира на продажу
нр предложения: AP7-MS-14008
площадь
53.62 m2
цена
749 000,00 PLN
2 pokoje
цокольный этаж
13 968,67 PLN/m2

Описание

​​​Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 53,62 m², położone na Osiedlu Europejskim.

Mieszkanie usytuowane na parterze 7-piętrowego bloku usytuowanego na zamkniętym osiedlu.

Na powierzchnię mieszkania składają się:

  • salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon,
  • sypialnia,
  • łazienka,
  • wc,
  • przedpokój,

Mieszkanie jasne, przestronne oraz idealne na start bądź dla starszych osób aczkolwiek wymaga odświeżenia i aranżacji według potrzeb nowego właściciela.

Na terenie osiedla znajdują się sklepy, punkty usługowe, apteki, piekarnie, kawiarnie oraz nowoczesne przedszkola i żłobki. To samowystarczalna przestrzeń, która zapewnia wszystko, co potrzebne do wygodnego życia.

Doskonałe połączenia komunikacyjne – linie tramwajowe i autobusowe znajdują się w zasięgu kilku minut spacerem, co umożliwia szybki i wygodny dojazd do centrum Krakowa oraz w kierunku obwodnicy.
W pobliżu osiedla znajduje się m.in. Kampus Uniwersytetu Jagiellońskiego, biurowce (np. Shell, Nokia, Motorola), tereny rekreacyjne, ścieżki rowerowe oraz Zakrzówek i Las Borkowski – idealne miejsca na spacery i aktywny wypoczynek.

Dodatkowa informacje:

  • ogólnodostępny parking dla mieszkańców;
  • umeblowanie w cenie;
  • w oknach rolety antywłamaniowe,
  • czynsz administracyjny ok. 800 zł.