wyświetl
z 1
Kraków
Nowa Huta
 
pokaż mapę
350 000,00 zł
7 709,25 zł/m2
45.4 m2
2 pokoje
parter
Kraków
Podgórze Duchackie
 
535 000,00 zł
20 090,12 zł/m2
26.63 m2
1 pokoje
9 piętro
Kraków
Bieżanów-Prokocim
 
pokaż mapę
2 500,00 zł
44,56 zł/m2
56.1 m2
3 pokoje
2 piętro
Kraków
Bieżanów-Prokocim
 
pokaż mapę
699 000,00 zł
12 459,89 zł/m2
56.1 m2
3 pokoje
2 piętro