wyświetl
z 9
Katowice
Śródmieście
 
pokaż mapę
739 000,00 zł
6 316,24 zł/m2
117 m2
3 pokoje
2 piętro
Kraków
Krowodrza
 
pokaż mapę
17 322,50 zł
57,74 zł/m2
300 m2
4 piętro
Kraków
Bronowice
 
23 940,00 zł
57,00 zł/m2
420 m2
16 pokoje
2 piętro
Kraków
Bronowice
 
12 255,00 zł
57,00 zł/m2
215 m2
8 pokoje
1 piętro
Kraków
Bronowice
 
36 252,00 zł
57,00 zł/m2
636 m2
12 pokoje
1 piętro
Kraków
Krowodrza
 
pokaż mapę
18 015,40 zł
57,74 zł/m2
312 m2
2 piętro
Kraków
Krowodrza
 
pokaż mapę
7 159,97 zł
57,74 zł/m2
124 m2
parter
Kraków
Swoszowice
 
pokaż mapę
5 000,00 zł
46,30 zł/m2
108 m2
4 pokoje
parter
Liszki
Cholerzyn
 
pokaż mapę
1 170 000,00 zł
7 519,76 zł/m2
155.59 m2
5 pokoje
Kraków
Nowa Huta
 
pokaż mapę
350 000,00 zł
7 709,25 zł/m2
45.4 m2
2 pokoje
parter
Kraków
Prądnik Czerwony
 
pokaż mapę
695 042,00 zł
15 800,00 zł/m2
43.99 m2
2 pokoje
parter
Kraków
Prądnik Czerwony
 
pokaż mapę
1 141 452,00 zł
15 600,00 zł/m2
73.17 m2
3 pokoje
parter
Kraków
Prądnik Czerwony
 
pokaż mapę
801 796,00 zł
16 400,00 zł/m2
48.89 m2
2 pokoje
parter
Liszki
Rączna
 
pokaż mapę
799 000,00 zł
9 483,68 zł/m2
84.25 m2
4 pokoje
Kraków
Podgórze
 
pokaż mapę
16 464,00 zł
48,00 zł/m2
343 m2
2 piętro
Kraków
Podgórze
 
pokaż mapę
7 697,00 zł
48,00 zł/m2
160.36 m2
2 piętro
Kraków
Podgórze
 
pokaż mapę
9 043,00 zł
48,00 zł/m2
188.41 m2
2 piętro
Kraków
Krowodrza
 
pokaż mapę
1 630 000,00 zł
23 974,11 zł/m2
67.99 m2
3 pokoje
parter
Skawina (gw)
Wola Radziszowska
 
969 000,00 zł
6 972,23 zł/m2
138.98 m2
4 pokoje
Kraków
Podgórze Duchackie
 
535 000,00 zł
20 090,12 zł/m2
26.63 m2
1 pokoje
9 piętro